Amasya 3. Kitap ve Kültür Fuarı Sona Erdi

Amasya 3. Kitap ve Kültür Fuarı Sona Erdi

Özgür-Der Amasya Temsilciliği Ekin Yayınları ve Haksöz Dergisi İle Amasya 3. Kitap ve Kültür Fuarına Katıldı.

Özgür-Der Amasya Temsilciliği, Amasya Belediyesi ile üyesi olduğu Gök-Bir (Amasya Gönüllü Kuruluşlar Birliği) Platformunun birlikte tertipledikleri Amasya 3. Kitap ve Kültür Fuarına Ekin yayınları ve Haksöz Dergisi standı ile katıldı.

Şehzadeler Gezi Yolunda tertip edilen ve Gök-Bir platformunda yer alan kuruluşların katıldığı fuar 15 – 19 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Özgür-Der Amasya Temsilcisi Serdal Benli, Fuar İle İlgili Olarak Şu Açıklamalarda Bulundu.

 "5 gün süre ile devam eden fuardaki standımızda Ekin Yayınlarının yayınlamış olduğu kitaplardan mevcut olanları ile, Düşün Yayıncılık ve Özgün Yayıncılık'ın seçme eserlerini Amasya halkına tanıtmayı ve arzu edenlere satışını hedefledik.

Standımızda ayrıca Özgür-Der ile Haksöz Dergisi ve Haksöz Haber Sitesinin tanıtımını yaptık ve ilgilenenlere Haksöz Dergisi ile Özgür Üniversite Dergisinin eski sayılarını hediye ettik.

Standımızı ziyaret edenlerden arzu edenlere, sahih İslam'ın tanıtılmasına yönelik olarak, Mustafa Siel tarafından hazırlanmış olup, temsilciliğimizce bastırılan "Kur'an'daki İman Gerçeği" isimli kitapçığı hediye ettik.

Standımızı ziyaret edenlerle, Türkiye ve Ortadoğu'da yaşanan siyasal ve sosyal süreçlerin değerlendirilmesi ile ilgili istişareler yapılmaya çalıştık ve Temsilciliğimizin yıl içinde yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler verdik.

amasya-fuar.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler