Amasya-Çorum Özgür-Der üye ve gönüldaşları iftarda buluştu

Amasya-Çorum Özgür-Der üye ve gönüldaşları iftarda buluştu

Özgür-Der Amasya Şubesi, üye ve gönüldaşlarına yönelik iftar programı organize etti. İftar programına Çorum Özgür-Der üye ve gönüldaşları da katıldı.

Amasya Özgür-Der binasında düzenlenen iftara çok sayıda davetçi katıldı. Özgür-Der camiasının dayanışma ve kaynaşmasını hedef edinen iftarın ardından akşam ve teravih namazı kılındı. Çay eşliğinde gerçekleşen sohbetin ardından program sona erdi.

RAMAZAN MÜSLÜMANLARLA BİRARAYA GELMEYE VESİLEDİR

Amasya Özgür-Der Temsilcisi Özgür Eryiğit gerçekleştirilen iftar programına ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Bizleri bir sene aradan sonra bu mübarek ay ile buluşturan Rabbimize sonsuz hamd u sena olsun. Ramazan Ayı'nın bereketinden en güzel şekilde nasıl istifade edeceğimizi bize öğreten Allah Resulüne salat ve selam olsun.

Ramazan yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğu gibi aynı zamanda Müslümanların biraraya gelmesine vesile olan bir aydır. Pandamiden dolayı Müslümanlar olarak uzun bir zamandır biraraya gelememiştik. Ramazan vesilesiyle Müslüman kardeşlerimizle biraraya gelmek istedik. İftar programına iştirak eden başta Çorum Özgür-Der temsilciliği olmak üzere tüm kardeşlere teşekkür ediyoruz. Rabbim bizleri her daim binanın tuğlaları gibi saf bağlayarak İslam uğrunda mücadele edenlerden eylesin.”

img-20220409-wa0016.jpg

img-20220410-wa0000.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler