![Değirmen İçin Bir Kermes de Bartın’dan](https://www.ozgurder.org/d/news/2885.jpg)
Değirmen İçin Bir Kermes de Bartın’dan
Özgür-Der Bartın Şubesi, Un Değirmeni Kampanyası için kermes düzenledi.
Özgür-der Bartın Şubesi geliri ‘Suriye’de Un Değirmeni Kuruyoruz!’ kampanyasına aktarılmak üzere “Ekmeğimizi Suriyeli Yetimlerle Bölüşüyoruz!” sloganıyla bir kermes düzenledi.
Özgür-der Bartın Şubesi Suriyeli Çocuklar yararına düzenlediği kermeste Suriye’deki insanlık dramını gözler önüne seren resim sergisi gösterimi de yaptı.
![Tatvan’da ‘’Kur’an Kıssaları Bilinci’’ Semineri](https://www.ozgurder.org/d/news/2883.jpg)
![“İslami Hareketlerde Aydın ve Ulemanın Rolü”](https://www.ozgurder.org/d/news/2886.jpg)