![Özgür-Der Bursa 2008 pikniği yapıldı](https://www.ozgurder.org/d/news/442.jpg)
Özgür-Der Bursa 2008 pikniği yapıldı
Özgür-Der Bursa Şubesi'nin düzenlemiş olduğu piknik, 1 Haziran 2008 tarihinde gerçekleştirildi.
Birliğin ve beraberliğin bir simgesi olan ve en önemlisi çocukların gelişimi için en uygun zeminlerden biri olan Piknik'e katılan Özgür-Der mensupları, hem dinlendiler hem eğlendiler. Eğlencenin, oyunun yanında hoş sohbetlerin de yaşandığı ortam, amacına uygun bir şekilde değerlendirildi.
Ayrıca, Özgür-Der Bursa şubesi çocuk kulübünün sergilediği skeç gösterisi ve ardından yapılan, çocuklara yönelik yarışmalar büyük ilgi gördü. İkindi namazı sonrasına kadar süren piknik heyecanı orman gezisiyle son buldu.
![Özgür-Der Mayıs 2008 Hak İhlalleri Raporu](https://www.ozgurder.org/d/news/463.jpg)
![İzmir’de Özgür Çocuk Kulübü Yılsonu Gecesi](https://www.ozgurder.org/d/news/443.jpg)