Çocukların Resim Yarışması Heyecanı

Çocukların Resim Yarışması Heyecanı

Diyarbakır Özgür Çocuk Kulübü, etkinlikler kapsamında ödüllü resim yarışması düzenledi. Yarışmada dereceye giren minikler ödüllerini büyük bir sevinç içerisinde aldılar.

Diyarbakır Özgür Çocuk Kulübü'nün etkinlikleri bu hafta resim yarışmasıyla sürdü. Konu seçiminde miniklerin serbest bırakıldığı yarışma, Özgür Çocuk Kulübü binasında yapıldı.

Kendilerine resimlerini çizmeleri için sınıflarında 30 dakikalık bir süre verilen çocuklar, bu süre içerinde büyük bir performans ortaya koydular. Hayal güçlerini zorlayan minikler, yaşlarında büyük resimlerle hocalarının ve velilerinin gurur kaynağı oldular.  

30 dakikalık sınav heyecanının ardından, değerlendirmeye geçildi. Resim yarışması sonuçları değerlendirilirken, miniklere yemek ikramında bulunuldu.

İkram ve değerlendirmenin ardından, büyük bir heyecanla beklenen sonuçlar açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre, Derya Ortaç 4–5.sınıf birincisi, Bilal Yusuf Kara 3.sınıf birincisi, İrem Karaoğlu 2.sınıf  birincisi olarak dereceye girmeyi hak ettiler. Yarışmada dereceye giren minikler, büyük sevinç içerisinde ödüllerini aldılar.

Miniklerin kendileri gibi rengârenk resimlerin ortaya çıktığı resim yarışması, müzik dinletisiyle sona erdi.

Islah-Haber

Önceki ve Sonraki Haberler