Özgür-Der Diyarbakır şube başkanlığını Murat Koç devraldı

Özgür-Der Diyarbakır şube başkanlığını Murat Koç devraldı

Özgür-Der Diyarbakır Şubesi bünyesinde 4 yıldır Şube Başkanlığı görevini yürüten Süleyman Nazlıcan başkanlık görevini Murat Koç’a devretti.

15 Şubat 2004 yılından bu yana Diyarbakır'da faaliyetlerini sürdüren, şahitlik görevi ve toplumsal ıslah mücadelesinin bir parçası olarak eğitim çalışmaları ve siyasal eylem-etkinlik alanlarında çalışmalarına devam eden Özgür-Der Diyarbakır şubesinin gerçekleştirdiği son genel kurul toplantısında yönetim kurulu ve diğer organlarda yeni görev dağılımları yapıldı.

Yönetim kurulunun da değiştiği toplantıda; yeni komisyonlar kurulmasına, dernek organlarının sorumluları ile ilgili bir dizi değişikliğin yapılmasına ve yeni yönetim kurulu başkanının seçilmesine karar verildi. Murat Koç, Yavuz Karaoğlu, Recep Doğri, Metin Çaçan, Feyza Kübra Karaoğlu, Tuncay Yerlikaya, Hasip Yokuş, Süleyman Nazlıcan ve Nuran Şimşek'in üye olarak seçildiği Şube yönetim kurulunda alınan kararlar kapsamında, Murat Koç Şube Başkanlığı görevini Süleyman Nazlıcan'dan devraldı.

Özgür-Der Diyarbakır Şubesindeki bu yeni nöbet değişiminin hayırlı olmasını diliyorken 4 yıldır başkanlık görevini fedakârca yürüten Süleyman Nazlıcan'a katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Başta başkanlık emanetini yeni devralan Murat Koç olmak üzere Yönetim Kurulu üyesi kardeşlerimiz için Rabbimizden nusret ve muvaffakiyet diliyoruz.

Önceki ve Sonraki Haberler