Elazığ’da LGBT’ye karşı “Büyük Aile Buluşması”

Elazığ’da LGBT’ye karşı “Büyük Aile Buluşması”

Elazığ’da 21 Sivil Toplum Kuruluşu’nun birleşimiyle LGBT’ye karşı “Büyük Aile Buluşması” programı düzenlendi.

Elazığ’da 21 farklı Sivil Toplum Kuruluşu bir araya gelerek LGBT’ye karşı “Büyük Aile Buluşması Elazığ” programı düzenledi.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programa Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, dernek başkanları ve üyeleri başta olmak kalabalık bir topluluk katıldı.

Program Kuranı Kerim Tilaveti ile başladı.

elazig-20211219-01.jpeg

Bahşi: “Küresel Oyuna Dur Demek İçin Buradayız”

Programın amacından bahseden  Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, küresel oyunlara dur demek için meydanlarda olduklarını belirtti. Bahşi, “Çocuklarımıza, gençlerimize yönelik LGBT propaganda ve dayatmasına dur denilmesi için bir araya geldik. Rehavetin farkında mıyız, LGBT propaganda ve dayatması her yerde. Dijital platformlarda eşcinsellik yapılmayan içerik neredeyse yok. Sosyal medyada LGBT içerikleri teşvik ediliyor. Bizlerin aile hassasiyet sansürleniyor, sanat dünyasında spor dünyasında eş cinsellik propagandası üzerinden prim yapanlardan geçilmiyor. İnsanın tabiatını aile düzeninden bozmaya yönelik bu küresel oyuna ve dayatmalara dur demek için buradayız” dedi.

elazig-20211219-02.jpeg

Aksuoğlu: “Sessiz Durmamız Ve Mücadele Etmememiz Düşünülemez”

STK Platformu Dönem Sözcüsü Zafer Aksuoğlu, STK platform olarak Şehrimizi ve toplumumuzu ilgilendiren her konuda mücadele etmeye devam edeceklerini belirtti. Aksuoğlu, “Şehrimizi ve toplumumuz ilgilendiren her konuda her alanda projeci bir yaklaşımla ile mücadele etmekteyiz. Bu mücadelemiz şehrimizin aziz insanlarımızın hak ettiği noktaya ulaşana kadar devam ettireceğiz. Toplumuzu derinden etkileyen, insani yaklaşım kalitemizi ve geleceğimizi sarsacak Türk İslam kültürüne zarar verecek bu olay karşısında sessiz durmamız ve mücadele etmememiz düşünülemez” ifadelerini kullandı.

elazig-20211219-03.jpeg

Kara: “LGBT İnsan Neslinin Harabına Neden Olacak Bir Eylem”

Eğitime Destek Platformu Elazığ Temsilcisi Şahin Kara, insanlığının nesline engel olan bir hareket karşı çıkmak için bir araya geldiklerini kaydetti. Kara, “Bir amacımız ve bir derdimiz var. İnsanlığın neslini, neslin devamını engel olan, neslin devamının karşısında duran bir harekete karşı çıkmak için buradayız, Allah’ın kitabında lanetlediği bir harekete karşı buradayız. İnsanın birinci görevi neslin devamını sağlamaktır ama LGBT dediğimiz bütün dünyada demokratik insan hakları adı altında insanlara yutturulmaya çalışan insan neslinin harabına neden olacak bir eylemin karşısında durmak için buradayız” şeklinde konuştu.

elazig-20211219-04.jpeg

Eryılmaz: “Şer Şebekesine Karşı Hayır Demek İçin Bu Meydandayız”

ELHAK Platformu Üyesi Ersin Eryılmaz, Küresel bir ifsat projesine karşı bir duruş sergilemek için toplandıklarını ifade etti. Eryılmaz, “Bugün küresel bir ifsat projesine karşı bir duruş sergilemek üzere bu meydanda toplanmış bulunuyoruz. Yüce rabbimizin Bakara Suresi’nde bildirdiği üzere iş başına geçince yeryüzünde fesat çıkarmaya ekini ve nesli yok etmeye çalışan şer şebekesine karşı hayır demek için bu meydandayız” dedi.

elazig-20211219-05.jpeg

Zengin: “LGBT Şeytani Küresel Bir Projedir”

ELHAK Platformu Dönem Sözcüsü Erdal Zengin, Dünyada LGBT eğilimli sapkın zihniyetin aile kuruma karşı yürüttüğü kampanyalar ve baskıcı kuşatmalar aile temelini sarsmakta olduğunun altını çizdi. Zengin, “Evlilik dışı ilişkilerin, nikahsız birlikteliklerin normalleştirildiği ahlaksız bir sürecin son aşaması olan bu azgınlık insan fıtratını yok sayan insanlığı yok oluşa sürükleyen şeytani küresel bir projedir. Tüm dünya genelinde LGBT eğilimli sapkın zihniyetin aile kurumuna karşı yürüttüğü kampanyalar ve baskıcı kuşatmalar aile kurumunu temelinden sarsmaktadır” dedi.

elazig-20211219-06.jpeg

Program Molla Hacı Topaloğlu’nun duası ile sona erdi.

elazig-20211219-07.jpeg

elazig-20211219-08.jpeg

elazig-20211219-09.jpeg

elazig-20211219-10.jpeg

Kaynak: Kanal 23

Önceki ve Sonraki Haberler