Özgür-Der Mensuplarının Kurbanları Gazze’de Kesildi

Özgür-Der Mensuplarının Kurbanları Gazze’de Kesildi

Özgür-Der mensupları kurbanlarıyla bu yıl da Filistin halkının yanındaydı. Gazze’de kesilen kurbanların etleri ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

HAKSÖZ-HABER

Özgür-Der aracılığıyla birçok kişi kurbanlarını Gazze ve Suriye halkına bağışladı. Gazze’ye bağışlanan kurbanlar bugün Gazze’de kesildi.

Kurban Bayramı dolayısıyla birçok Müslüman kurbanlarını farklı coğrafyalarda muhtaç durumda olan kardeşleri için kestiriyor. Başta İHH olmak üzere çeşitli yardım kuruluşlarının yaptıkları organizasyonlarda dünyanın birçok bölgesinde kurbanlar kesildi.

Özgür-Der mensuplarının bir bölümü de her yıl olduğu gibi bu yıl kurbanlarını Gazze'de kestirdi. Kesilen kurbanlar, paylaştırıldıktan sonra ihtiyaç sahibi kardeşlerimize dağıtıldı.

Gazzeli Müslümanlar, kurbanların kesimini belgeleyen fotoğrafları internet aracılığıyla sayfamıza ulaştırdılar.

Kurbanlarını Gazze’de kestirerek, ambargonun da iyice yoksullaştırdığı Gazze halkıyla dayanışma içine giren kardeşlerimizin ibadetinin kabul olunmasını Rabbimizden diliyoruz.

NOT: Özgür-Der mensuplarının bir bölümünün kurbanları da Suriyeli muhtaçlar için kesilecek. Suriye için kurbanlar yarın sınırda kesilecek. O görüntüleri de inşallah sayfamızdan paylaşacağız.

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza01.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza02.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza03.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza04.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza06.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza07.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza08.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza09.jpg

ozgurder-kurban2012-gazze-gaza11.jpg 

Önceki ve Sonraki Haberler