Özgür-Der Yaz Kampında 2. Etap

Özgür-Der Yaz Kampında 2. Etap

15 Haziran’da başlayan Özgür Çocuk Kulübü kampından sonra 22 Haziran tarihinde Yalova Termal'de başlayan Özgür-Der Gençlik Kolu ortaokul ve lise kız öğrencileri ile gerçekleştirilen yaz kampı devam ediyor. Kamp 1 Temmuz’da sona eriyor.

Kampta yapılan günlük eğitim dersleri, geziler, piknikler ile devam eden program, dışarıdan gelen çeşitli konuşmacılarla daha da değerleniyor. Kampı kamp yapan en önemli unsur ise; çeşitli şehirlerden gelip Yalova-Termal'de buluşan öğrencilerin kalıcı arkadaşlıkları. Kampta Zehra Çomaklı Türkmen, Münevver Sofuğolu, Zeynep Aydın, Merve Tahmaz, Kevser Çakır, Fatma Turan, Kehriban Elki, Büşra Bulut ve Sezen Akyıldız'ın kayda değer emekleri söz konusu. Ayrıca kamp boyunca öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda destek veren öğrenci velisi Zülfe Kocabaş'ın da önemli katkıları zikre değer.

Ortaokul ve lise genç kız grubunun 1 Temmuz 2009 tarihinde bitecek olan programından sonra, aynı gün Özgür-Der Gençlik Kolu ortaokul ve lise erkek öğrencilerinin kampı başlayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler