Özgür-Der'in Gazze'deki Kumanya Dağıtımı Tamamlandı

Özgür-Der'in Gazze'deki Kumanya Dağıtımı Tamamlandı

Ramazan ayında soframızı Gazzeli kardeşlerimizle paylaşma çağrısında bulunan Özgür-Der’in çağrısına icabet edenlerin kumanyalarının dağıtımı tamamlandı. Toplamda 1081 kumanya ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Bu Ramazan ayında da Gazzeli muhtaç kardeşlerimiz için kumanya kampanyası başlatan Özgür-Der, Gazze'de yardımların dağıtımını tamamladı.

Ramazan içinde üç farklı zamanda dağıtılan kumanyaların son kısmı bayramdan önce dağıtılmış oldu. Kumanyalar Gazze'nin kuzeyindeki Cebalya semti ve Cebalya Mülteci Kampı, Beyt Hanun; Gazze'nin batısındaki Sabra ve Şeyh Rıdvan Mahalleleri; Gazze'nin orta kısmındaki Al-Bureij ve Al-Nusayrat mülteci kampları; Gazze'nin güneyindeki Han Yunus'ta dağıtıldı. Kumanya dağıtımında öncelik 2014 Ramazanında Siyonist İsrail'in saldırıları sonucunda evleri yıkılan ailelere verildi.

Gazzeli kardeşlerimiz dağıtım sırasında çektikleri fotoğrafları ve makbuzu Özgür-Der'e ulaştırdılar. 1018 adet kumanyanın dağıtımının yapıldığı ifade edildi.

Gazze'de kumanya dağıtımını üstlenen The Islamic Society, Özgür-Der'e ve katkıda bulunanlara teşekkür etti. Rabbimiz katkıda bulunan kardeşlerimizin hayrını kabul etsin.  

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-11.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-10.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-02.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-03.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-04.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-05.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-06.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-07.jpg

 

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-08.jpg

ozgur-der-gazze-de-kumanya-dagitimi-ramazan2015-09.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler