Muş Özgür-Der Üyeleri ve Misafirleri Piknikte Biraraya Geldi

Muş Özgür-Der Üyeleri ve Misafirleri Piknikte Biraraya Geldi

Muş Özgür-Der ve Hasköy Özgür-Der temsilciliklerinin birlikte düzenlediği piknik etkinliğinde Temsilcilik üyelerini, Muş STK yöneticilerinden ve Alparslan Üniversitesi akademik ve idari personelinden misafirlerle ve Suriyeli sığınmacılarla biraraya getirdi.

Muş Özgür-Der, Hasköy Özgür-Der ile birlikte 14.5.2017 (Pazar) tarihinde düzenlediği 5. Geleneksel Piknik etkinliğinde Temsilcilik üyelerini, Muş'taki Sivil Toplum Örgütlerinin yöneticilerinden ve Muş Alparslan Üniversitesi akademik ve idari personelinden misafirlerle ve Suriyeli sığınmacılarla biraraya getirdi.

Berce'de gerçekleştirilen piknikte, Temsilcilik Başkanı Erdal Eker misafirleri selamladıktan sonra yaptığı kısa konuşmada, Özgür-Der'in İslami mücadeledeki yerinden, Muş Temsilciliğinin bu yılki faaliyetlerinden ve önümüzdeki yıla dair yapacaklarından söz etti. Öğle namazının cemaatle kılınmasının ardından, pikniğe katılanlara yemek ikramında bulunuldu.

Yemekten sonra gençlerle ip çekme, torba içinde koşma oyunu oynandı. Ardından muhabbet amaçlı yarışmalar tertiplendi. Piknik, ikindi namazının cemaatle kılınması ve çay ikramında bulunulmasının ardından, son buldu.

mus-1-002.jpg

mus-2-002.jpg

mus-3-001.jpg

mus-4.jpg

mus-5.jpg

mus-6.jpg

mus-7.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler