![Medipol’deki ırkçılara Özgür-Der gençliğinden cevap: İnsanız, ümmetiz, kardeşiz!](https://www.ozgurder.org/d/news/6813.jpg)
Medipol’deki ırkçılara Özgür-Der gençliğinden cevap: İnsanız, ümmetiz, kardeşiz!
Medipol'deki ırkçılara Özgür Der Üniversite Gençliği'nden cevap: İNSANIZ-ÜMMETİZ-KARDEŞİZ
Bugün akşam saatlerinde Zafer Partisi İstanbul Gençlik Kolları başkanı, Medipol üniversitesi merkez kampüsüne: "Medipol'ün demografik işgaline izin vermeyeceğiz, Zafer bizim olacak" yazılı pankart astıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.
Paylaşımın hemen ardından harekete geçen Özgür-Der'li gençler, ırkçı faşistlerin pankartını indirerek "Irkçı Nefret Söylemini lanetliyoruz. İnsanız, Ümmetiz, Kardeşiz" yazılı pankart ile cevap verdi.
Zafer Partili Gençlik Kolları başkanı, ırkçı pankartı paylaştığı Twitter gönderisinde: "Medipol'de son sözü Türk milliyetçileri söyleyecek." yorumunu yapmıştı. Müslüman gençler ise ırkçılığa ve insanlık düşmanlığına geçit verilmeyeceği mesajı verdiler.
![Özgür-Der ve Fetih Vakfından Gazze'ye 2000 kumanya](https://www.ozgurder.org/d/news/6812.jpg)
![Özgür-Der Gençliği İdlib'de!](https://www.ozgurder.org/d/news/6814.jpg)