Siyer Yarışmanın Ödülleri Verildi

Siyer Yarışmanın Ödülleri Verildi

Tatvan Özgür-Der tarafından düzenlenen siyer bilgi yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri hazırlanan programla verildi.

06 Aralık 2010 tarihinde Tatvan Özgür-Der tarafından düzenlenen siyer bilgi yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri Tatvan Kardelen Oteli konferans salonunda düzenlenen bir programla sahiplerine verildi. Araştırmacı–Yazar Ramazan KAYAN programa konuşmacı olarak katıldı. Programa ilgi çok büyüktü.

Programı Tatvan İnsan-Der yönetim kurul üyesi Servet ÖZYURT sundu. Merkez İbadullah camii müezzini Mahfuz ÖZÜN Kur'an-ı Kerim okumasıyla program başladı. Daha sonra Ramazan KAYAN konuşmasını yaptı. Ramazan KAYAN'ın konuşmasından sonra ödül töreni yapıldı.

Yarışmada birinci olan Meryem PARLAR'a ödülünü Ramazan KAYAN ikinci olan Sümeyye YAPRAK'a ödülünü Tatvan Şirinşast köyü İmamı Ömer TÜRKMEN, üçüncü olan İbrahim PARLAR'a ödülünü Tatvan Saadet camii imamı Mesut DADAĞAN, dördüncü olan Gülşen AKAY'a ödülünü Tatvan Medine camii imamı Nizamettin YAKIŞIK, beşinci olan Zeynep BOZAN'a ödülünü Tatvan Özgür-Der yönetim kurul üyesi Maşallah AKA takdim etti.

Önceki ve Sonraki Haberler