![Özgür-Der Van Şubesi Meal Yarışması Düzenledi](https://www.ozgurder.org/d/news/2951.jpg)
Özgür-Der Van Şubesi Meal Yarışması Düzenledi
Özgür-Der Van Şubesi geçtiğimiz cumartesi günü Çınar Kolejinde meal yarışması düzenledi.
Özgür-Der Van Şubesi geçtiğimiz cumartesi günü Çınar Kolejinde meal yarışması düzenledi.
“Sizin en hayırlınız Kur’an-ı Kerim’i öğrenen ve öğretendir” şiarıyla yapılan etkinliğe yaklaşık 200 kişi katıldı. Etkinlik Allah’ın kelamının daha iyi anlaşılmasına yönelik bir çaba olarak değerlendirildi.
14-30 yaş arasındaki erkek ve kadınların katıldığı yarışmanın ödül töreni 1 Haziran cumartesi saat 14:30’da Özgür-Der Konferans salonunda gerçekleştirilecek.
![Sakarya’da Malik Bin Nebi Semineri](https://www.ozgurder.org/d/news/2950.jpg)
![Özgür-Der Antalya Piknikte Buluştu](https://www.ozgurder.org/d/news/2953.jpg)