Beykoz'da Yeni Yönetimle Çalışmalara Devam

Beykoz'da Yeni Yönetimle Çalışmalara Devam

Özgür-Der Beykoz Şubesi, 11 Eylül 2011 Pazar sabahı dernek merkezinde kahvaltılı genel değerlendirme toplantısı düzenledi.

Katılımın yoğun olduğu toplantı öncesi dernek mensupları ve dostlarla kahvaltı yapıldı. Toplantı Yılmaz Çakır'ın yaptığı açış konuşması ve genel değerlendirme ile başladı. Çakır, Müslümanların bireysel ve toplumsal sorumluluklarını hatırlatan vurgularda bulundu. Şube merkezindeki yeni yönetim ile ilgili bilgilendirmede bulunan Çakır, geçen dönem yapılanları ve yeni dönemde yapılması gerekenleri anlattıktan sonra sözü yeni yönetimde başkan olarak seçilen Akif Bilgir’e bıraktı.

Özgür-Der Beykoz Şubesi yeni Başkanı Akif Bilgir ise yaptığı kısa konuşmada tüm dernek mensuplarının ve dostların yönetime aktif olarak katılmalarını istedi. Bilgir, yeni fikir, enerji ve sorumluk bilinci ile daha iyi çalışmalar yapmak istediklerini dile getirdi.

Uzun süredir yurt dışında bulunan eski başkan Zehra Ergül Kaya’nın da katıldığı toplantıda geçen dönemde yapılan çalışmalar istişare edildi. Yeni dönem programı hakkında kısa bilgi verildi. Bayanlar ve gençlere yönelik çalışmalar hakkında genel görüşler alındı. Yeni dönemde haftalık tefsir programı kaldığı yerden devam edecek. Aylık seminer konuları için ise yeni fikirler, öneriler alındı. Müslümanlara sorumlulukları tekrardan hatırlatıldıktan sonra serbest sohbet yapıldı.

Yeni döneminde Beykoz Özgür-Der’e çalışmalarında başarılar ve hayırlar dileriz.

HAKSÖZ-HABER

beykoz_eylul2011_03.jpg

beykoz_eylul2011_02.jpg 

Önceki ve Sonraki Haberler