Özgür-Der Beykoz Şubesi İftarı ve Başkanlık Nöbetinde Değişiklik

Özgür-Der Beykoz Şubesi İftarı ve Başkanlık Nöbetinde Değişiklik

Özgür-Der Beykoz Şubesi üyeleri dernek salonunda gerçekleştirilen iftarda bir araya geldi.

Özgür-Der Beykoz Şubesi üyeleri, dernek binasında düzenlenen iftar programında bir araya geldiler. Cemaatle kılınan namazın ardından, programa iştirak eden Özgür-Der Genel Başkanı Rıdvan Kaya ile Özgür-Der Genel Sekreteri Musa Üzer'e Ortadoğu ve ülke içi gelişmeleri değerlendirmeleri için söz verildi. 

Her iki konuşmacının geniş açılımlı izahlarının ardından. Beykoz Şube Başkanı Akif Bilgir, kendisinin Sarıyer'e taşınmış olması sebebi ile bundan sonraki süreçte Sarıyer Özgür-Der Şubesinde çalışmalarını sürdüreceğini belirterek bir veda konuşması yaptı. 

Yeni Dönem için de Beykoz Şube Başkanlığı'na; Ali İhsan Kayagil ile Ahmet Aslan'ın vekalet etmeleri kararlaştırıldı. Uzun bir müddettir başkanlık "yükünü" taşıyan Akif Bilgir'e üyelerin teşekkürü ve duasının akabinden, yeni dönem için seçilen kardeşlerimize de başarılı ve hayırlı hizmetler, çalışmalar dilendi. 

Üyelerin, kardeşlerin, gönüldaşların desteklerinin, gayretlerinin bundan sonra da devam etmesini isteyen Ali İhsan Kaya ve Ahmet Aslan'ın konuşmalarının ardından program sona erdi.

 

beykoz-20160625-01.jpg

 

beykoz-20160625-02.jpg

 

beykoz-20160625-03.jpg

beykoz-20160625-04.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler