Özgür-Der Beykoz’da Yılsonu Programı

Özgür-Der Beykoz’da Yılsonu Programı

Özgür-Der Beykoz Şubesi’nin 2008-2009 sezonu boyunca yapmış olduğu program ve etkinlikler ile yeni döneme ilişkin öneriler, 13 Haziran Cumartesi akşamı yapılan yıllık değerlendirme toplantısında ele alındı.

İkramın da yapıldığı programda, bütün bir sene boyunca yapılan faaliyetlerin, artıları ve eksileriyle değerlendirmesi yapıldı. Canlı ve samimi bir katılımın gösterildiği programda Çocuk Kulübü faaliyetlerinden aylık konferanslara, tefsir derslerinden panellere kadar birçok konu tartışıldı ve önümüzdeki sene işlenilecek konular ve yapılacak faaliyetler üzerinde konuşuldu. İçinde bulunduğumuz yaz döneminin, rehavete kapılmadan, kitap okuyarak, Kur'an'ı ihmal etmeyerek, tebliğ sorumluluğunu yerine getirerek değerlendirilmesi gereği üzerinde de önemle duruldu.

Yine bu yıl ilk kez  gerçekleştirilecek olan yaz okulu uygulamasının ehemmiyetinin de vurgulandığı programda bir de "yaz ödevi" verildi. Söz konusu ödev gereği,  gençlerin ve yetişkinlerin yaz boyunca okuyacakları kitaplar dağıtıldı. Toplantı Fevzi Zülaloğlu'nun yaptığı dua ile son buldu.

Ersen Akyıldız - Haksöz-Haber / Beykoz

Önceki ve Sonraki Haberler